(068) 167-14-39 (096) 802-76-20 (067) 584-73-07 (063) 116-77-55 admin@mediacraft.com.ua

5 плюсів кухонного куточка

Як і у будь-яких інших меблів, у кухонних кутків є свої плюси і мінуси. Якщо ви все ще роздумуєте над тим, як же оформити обідню зону, то наша стаття неодмінно допоможе зробити єдино правильний вибір. На кухні кожен з членів сім'ї проводить досить багато часу. Саме тому дуже важливо, щоб однаково комфортно було абсолютно всім - і близьким, і гостям вашого будинку.

Які ж основні переваги кухонних куточків?

1. Економія простору. Багато хто вважає, що такі меблеві атрибути - вельми габаритні. Але це не зовсім так. А плюс в тому, що їх можна встановити у самісінький кут, прямо під стінку. З столом ви такого трюку в невеликому приміщенні не зробите, навіть намагатися не треба.

2. Краса і комфорт. На будь-якому фото можна помітити, наскільки затишним може виявитися навіть найдешевший кухонний куток. Він однією своєю присутністю перетворить приміщення, зробить його комфортнішим у всіх сенсах. Адже нам набагато приємніше знаходитися в кімнаті, у якій все продумано до дрібниць, кожна деталь. До того ж, сидіти, попиваючи улюблений напій, вести бесіду з друзями і близькими набагато приємніше, опершись на м'яку спинку.

кухонний куток

3. Багатофункціональність. Цей атрибут вдало поєднує в собі одразу кілька функцій: він і місце для відпочинку, і місце для прийому їжі, і місце для зберігання різного кухонного приладдя. Відразу під сидіннями розташовується місткий короб. Він однаково добре підійде як для зберігання каструль, так і для круп, борошна та інших продовольчих запасів. Деякі моделі можна трансформувати в зручне спальне місце. Таким чином, гостям буде де залишитися на ніч, ну а ви зарекомендуєте себе як хорошого і дбайливого господаря.

4. Доступна ціна. Кухонні куточки можна знайти в самій різній ціновій категорії. В умовах високої конкуренції виробники всіляко намагаються виділитися, в тому числі і доступними цінами. Плюс, багато виробів вже поєднують в собі і стіл, і м'які місця для сидіння, і ліжко (як ви вже переконалися вище), і можуть комплектуватися табуретами. Весь цей набір може обійтися дешевше, ніж покупка столу і стільців.

5. Місткість. Не дивлячись на свою зовнішню компактність, за одним кухонним куточком може спокійно вдало розташуватися від 4-х до 6-ти осіб. Для великих дружніх родин – це ідеальний варіант. Біля столу можна розмістити ще пару табуретів, які при непотрібності можна прибирати в комору, і ось, у вас вже обідня зона майже на 10-ть чоловік!

І трохи дьогтю в це цій бочці з медом. Володарям довгих витягнутих кухонь про кухонному куточку залишається тільки мріяти.

140ffff5