(068) 167-14-39 (096) 802-76-20 (067) 584-73-07 (063) 116-77-55 admin@mediacraft.com.ua

Промисловi циклони для деревообробки

Роль аспірації, яку застосовують в сфері деревообробки, дуже важлива, її функціональність не має обмеження у вузьких напрямках, і є практично незамінною. Перша установка, яка здатна усувати стружку від верстатів, була винайдена ще на початку минулого століття. На даному етапі аспіраційна система призначена для забезпечення хороших умов праці, які безпечні для людини, а також для транспортування сипучих матеріалів різного призначення. Завдяки аспіраційній системі гарантуються екологічні функції, санітарно-гігієнічні норми, а також запобігає виникненню вибухів і пожеж.

Застосування.

Виконання головних вимог для того, щоб усунути забруднення різного характеру в даній сфері відбувається завдяки спеціальному агрегату. Сьогодні, найбільш популярним пристроєм вважають циклони: ЛТА, ОЕКДМ, УЦ, Ц: https://7-vz.com/ua/category/aspiracija_ciklon.

Циклони-пиловловлювачі для деревообробної промисловості

Особливості циклонів.

Головним призначенням циклону моделі Ц є усунення тирси і стружок, а також іншої деревини, якої розмір часток не перевищує середнього значення. Завдяки даних агрегатів можна досягти високої продуктивності, оскільки їм характерна дуже унікальна особливість - це можливість обробляти великий обсяг повітровтягу маси. Циклон типу ОЕКМД часто експлуатують разом зі Стружкопилесоси. Монтують дані пристрої зовні приміщення. Циклон серії УЦ вважається особливо ефективним для очищення технологічних викидів, що забруднюють атмосферу під час деревообробки. Даний тип циклонів відрізняється від аналогів тим, що має чотири модифікації калібру, які коригуються завдяки простий технологічної операції: зміна модифікації, що призводить до зміни технологічної характеристики пиловловлювача. Циклони ЛТА мають унікальні можливості пило відділень. Пристрої легко справляються з вологими частинками. Дані обладнання можуть експлуатувати і в якості розгрузки.

Циклони-пиловловлювачі

Вплив деревних відходів на стан людини.

Відходи деревного пилу і цільної деревини відносяться до групи нетоксичних матеріалів, але існує виняток, яке може впливати на стан людини. Шліфувальний пил є шкідливою, вона з'являється в результаті обробки ДПС. Частинки дрібнодисперсного пилу можуть бути причиною різних захворювань. Таким чином обґрунтований великий попит на систему аспірації.

Купити циклони по вигідній ціні.

Оформити замовлення, а також отримати всю необхідну інформацію та отримати кваліфіковану допомогу у виборі оптимального устаткування Вам допоможуть наші фахівці, які мають високий рівень знань і досвіду. Для цього Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті або написати на електронну пошту.

Переваги покупки в нашій компанії:

1. Вигідні ціни, постійні знижки,

2. Сезонні акції та пропозиції,

3. Ремонт і повна сервісна підтримка.

Промисловi циклони для деревообробки. Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

140ffff5